شرایط مرجوعی و پرداخت در محل

در این صفحه میخواهیم حالت های مختلف مرجوعی کالا و سایر گزینه های موجود در پرداخت را به شما معرفی کنیم

ایراد یا مغایرت کالا

پشیمانی از خرید

کارت به کارت

پرداخت در محل

ایراد یا مغایرت کالا

امروزه توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف فروشندگان کالا است و خدمات پس از فروش ضامن حفظ این کیفیت می باشد.
درصورتی که کالای دریافتی شما دچار ایراد و یا مغایر با سفارشی که ثبت کرده اید بود ، میتوانید ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا ، گزارش خود را از طریق شماره 91002464 اعلام نمایید. لازم به ذکر است که تمامی هزینه های پرداختی و پیک به مشتریان محترم عودت میشود. نکته:(در صورتی که ظرف 24 ساعت بعد از دریافت کالا گزارش خود را نسبت به خرابی یا مغایرات کالا ثبت نکنید ، فروشگاه هیچگونه مسئولیتی را در این زمینه نمیپذیرد.)

 

پشیمانی از خرید

در برخی از موارد مشتریان محترم به هر دلیلی پس از ثبت سفارش منصرف شده اند ، که قوانین پادوکو در این زمینه به شرح زیر است:

اگر مشتری قبل از گذشت 6 ساعت از زمان ثبت سفارش خود گزارش انصراف از خرید را از طریق شماره تلفن 91002464 ثبت کند ، وجه پرداختی طی 1 الی 2 روز کاری به ایشان عودت میشود و در غیر این صورت 15% از مبلغ پرداختی به عنوان غرامت کسر شده و مابقی به ایشان عودت میگردد.

و اگر مشتری پس از ارسال سفارش توسط ما از خرید خود منصرف شود ، باید ظرف مدت 7 روز از زمان ثبت سفارش خود گزارش انصراف از خرید را از طریق شماره تلفن 91002464 ثبت کند و 15% از مبلغ سفارش + هزینه پیک(بازگشت کالا) از مبلغ پرداختی  کسر شده و مابقی به ایشان عودت میگردد.

 

 

کارت به کارت

مشتریان محترمی که به هر دلیلی مایل به پرداخت وجه از طریق درگاه نیستند ، میتوانند از طریق انتخاب گزینه کارت به کارت در بین روش های پرداخت ، سفارش خود را ثبت کنند و در نظر داشته باشید که پس از انتخاب گزینه کارت به کارت صفحه ای برای بارگذاری تصویر رسید پرداخت شما نمایش داده میشود که می بایست تصویر رسید را آن جا بارگذاری کنید و اگر در بارگذاری رسید مشکل داشتید میتوانید آن را از طریق واتساپ به شماره 09924565822 ارسال نمایید.

 

 

پرداخت در محل

دوستانی که مایل به پرداخت هزینه درب منزل هستند باید ارسال از طریق تیپاکس را انتخاب کنند و حتما حداقل مبلغ 100 هزار تومان را به عنوان پیش پرداخت واریز کرده و سپس اقدام به ثبت سفارش خود نمایند.ارسال محصول بین 1 الی 3 روز کاری زمان میبرد.
نکات مورد توجه:
1 – همه محصولات (لوازم برقی و اکسسوری) قابلیت پرداخت در محل را ندارند.
2 – درصورتیکه دریافت بسته به هر دلیل توسط گیرنده انجام نپذیرد و بسته به شهر مبدا عودت داده شود کل هزینه حمل از مبلغ پیش پرداخت کسر و مابقی عودت داده میشود.

 

سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

منو اصلی