قوانین و مقررات سایت پادوکو


قوانین فروشگاه به منظور حفظ حقوق خریدار و فروشنده میباشد،به همین دلیل رعایت آنها برای طرفین معامله الزامی است.
به منظور امکان خرید آسان و سریع، اکثر قیمت های درج شده در سایت به روز میباشد . البته این در صورتی است که جو بازار متشنج نباشد و قیمت ها و بازار دارای ثبات نسبی داشته باشند ولی در غیر این صورت پس از ثبت سفارش شما از طرف تیم ما با شما تماس و هماهنگی و تصمیم گیری لازم انجام می شود.
چنانچه در بخش قیمت کالا عبارت (از رده خارج) قید شده باشد؛ بدین معناست که آن کالا به احتمال زیاد از تولید خارج شده و در بازار موجود نمی باشد و نیز برخی از اجناس نیز فقط بدلیل اطلاع مشتری و یا همکار از قیمت روز است که قیمت روی محصول درج شده است و امکان خرید ان محصول ممکن نیست.
با توجه به اینکه در هنگام خرید ملزم به پر کردن فرم ثبت نام می­باشید، حفظ و نگهداری اطلاعات شما توسط ما تضمین می­گردد.
پس از سفارش کالا  از سایت پادوکو در کوتاه ترین زمان با شما تماس گرفته خواهد شد و امکان لغو سفارش تا آن زمان امکان­پذیر است؛ هزینه لغو ارسال کالا به عهده خریدار خواهد بود.

در صورتی که هزینه نصب کالایی رایگان باشد در قسمت “مشخصات کالا” نصب رایگان ذکر شده است. نصب رایگان به منزله حمل رایگان نمی­ باشد.
روشهای پرداخت
به منظور تامین رفاه هر چه بیشتر مشتریان، روشهای گوناگونی جهت پرداخت فراهم شده است، از جمله:
پرداخت آنلاین (از طریق درگاه­های بانکی)
واریز به حساب بانکی
روش­ های ارسال سفارش
سفارش ­ها در تهران صرفا توسط ناوگان پیک ارسال می­گردد ولی در صورت نیاز هم از وسایل حمل و نقل دیگر برای جابجایی کالا استفاده می شود.
سفارش­ ها جهت ارسال به شهرهای مجاور، شهر تهران توسط تیپاکس نیز انجام میپذیرد.
ارسال سفارش­ها به سایر استان­ها غیر از استان تهران، به دو صورت، ارسال توسط تیپاکس و باربری انجام می­گردد.
مشتریان می­ توانند به هنگام ثبت سفارش از بین روش­های ارسال ممکن یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می­باشد.
مشتریان باید توجه داشته باشند که قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت و سلامت ظاهری کالا اطمینان حاصل نمایند و در صورت وجود ایراد یا مشکل در کالا، آن را تحویل نگرفته و یا رسید مبتنی بر تائید دریافت، کالا به صورت سالم  را امضا نکرده و بلافاصله با فروشگاه تماس گرفته و مراتب را مطلع نمایند.

هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال براساس وزن کالا محاسبه و پس از ثبت سفارش به مشتری اطلاع داده میشود و هماهنگی لازم در خصوص ان انجام داده می­ شود.
لازم به ذکر است که هزینه به عهده خریدار بوده و همواره امکان درخواست مذاکره برای ارسال رایگان کالا به سراسر کشور وجود دارد.

مدت زمان ارسال سفارش

سفارش­های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در تهران بر اساس روش انتخابی ، از حداقل دو روز کاری می­باشد.
سفارش­ هایی که توسط تیپاکس و باربری ارسال میگردند: در صورتی که خرید کالا توسط مشتری تا قبل از ساعت 9 صبح تائید نهایی شده باشد در روز بعد به تیپاکس و یا باربری تحویل داده می­شوند؛ و چنانچه بعد از این ساعت خرید تائید نهایی شود، تحویل کالا در دو روز کاری بعد انجام می­ پذیرد. زمان تحویل کالا توسط پست و یا باربری با توجه به مقصد، معمولا زمانی مابین 24 الی 48 ساعت خواهد بود.

نکات مهم

خریدار موظف است هنگام تحویل گرفتن سفارش و قبل از بازکردن بسته بندی، مشخصات کالای سفارش داده شده را با کالای تحویلی مطابقت دهد و در صورت مغایرت از تحویل گرفتن آن خودداری نماید.
در صورتی که مشتری بدون تطبیق دادن سفارش انجام شده با کالای ارسال شده، آن را از بسته­ بندی اولیه خارج نماید، حتی در صورت مغایرت امکان عودت کالا وجود ندارد.
تحویل ظاهری به معنای بررسی تمام جوانب ظاهری کالا و اطمینان از عدم ایراد ظاهری آن در هنگام تحویل کالا می­ باشد.
“خریدار محترم، استفاده و خرید شما از سایت پادوکو ، به منزله اطلاع و موافقت شما از شرایط  فوق تلقی می­گردد.”

در شرایط خاص تورم برخی اوقات قیمت ها بروز نمی باشد پس قبل خرید خود از بروز بودن قیمت محصول داخل سایت اطمینان حاصل کنید، برای این کار با شماره پشتیبانی می توانید تماس بگیرید.

سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

منو اصلی