10 ویژگی برتر کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

10 ویژگی کابینت آشپزخانه با کیفیت

10 ویژگی برتر کابینت آشپزخانه با کیفیت بالا

کابینت های آشپزخانه با کیفیت بالا حداقل ده ویژگی دارند که به طول عمر آنها کمک می کند.

بهترین متریال در کابینت آشپزخانه برای سالهای طولانی با دوام و زیبا خواهد بود. متأسفانه ، در برخی از کابینت ها تقریباً در ظرف دو سال بعد از ساخت مشکل دارند. مواردی از قبیل درب های کج ، کشوهای ضربتی ، صورتهای خراشیده ، لولا های گشاد و جعبه های پیچش با سرعت باعث خراب شدن ظاهر یک آشپزخانه می شوند.

به همین دلیل انتخاب بهترین کابینت آشپزخانه با ساخت و ساز با کیفیت بسیار مهم است. در هنگام خرید کابینت و مقایسه هزینه کابینت ، به دنبال ویژگی های زیر در ساخت باشید.

این به شما کمک می کند کابینت های باکیفیت و مناسب را برای خانه خود انتخاب کنید.


1- کابینت های تمام چوب

کابینت کار خوب به شما کابینت های تمام تخته چوب را ارائه می دکند.

تمام مواد کابینت مورد آزمایش و تأیید قرار گرفته است. شما می توانید مطمئن باشید که کابینت های جدید شما در استفاده روزمره ایستاده است. علاوه بر این ، هنگامی که شیر آب گاه به گاه وجود دارد ، گسترش نمی یابند و پوسته پوسته نمی شوند.

تفاوت در نوع متریال ها

چوب چند لایه

کابینت های چوبی با ضلع ها و پشتی های تخته سه لا قوی و ماندگار ساخته شده است. گزارش مصرف کننده ، چوب چند لایه را به عنوان گزینه با کیفیت عالی برای کابینت ها توصیه می کند. چوب چند لایه با اطمینان بیشتری پیچ ها را حفظ کرده و در مقابل رطوبت بهتر از مواد جایگزین مقاومت می کند. در برابر ضربات ، خیس شدن و اشیا تیز مقاومت دارد. این مزایا باعث می شود آن را به بهترین مواد برای قسمت های پشتی ،  قفسه ای و پایین کشو تبدیل کنید.

مواد مختلف
بسیاری از خرده فروشان از مواد مختلفی استفاده می کنند و نمرات مواد خاص تشکیل دهنده کابینت خود را نمی توانند شناسایی کنند.

2- کابینت های کاملاً مونتاژ شده

کابینت کار هر دو کابینت کاملاً مونتاژ و آماده برای مونتاژ را ارائه می دهد ، هر کدام که راحت تر باشد. کابینت ها مستقیماً برای شما ارسال می شوند ، آماده برای نصب هستند.

10 ویژگی کابینت آشپزخانه با کیفیت

کاملاً مونتاژ شده و آماده نصب

کابینت های نیمه مونتاژ کاملاً مونتاژ شده را در خط طراح محبوب ما ارائه می دهد. این بدان معنی است که هر کابینت برای ایجاد یک قطعه واحد که به یک باکس می رسد ، مهندسی شده است. بدون مونتاژ مورد نیاز است. روش های ساخت کارخانه با استفاده از اتصالات دریچه ای ، چسب سرد و گرم ، اتصال دهنده های برق و سایر تکنیک های صنعتی به قسمت های چوب می پیوندند. در این ساخت و ساز از چوب به چوب ، قطعات در سطح عالی به هم چسبیده و یک کابینت آشپزخانه با کیفیت و با مقاومت ایجاد می کنند.

آماده به جمع آوری
کابینت های خط آماده برای مونتاژ طوری طراحی شده است که توسط یک مالک خانه یا پیمانکار با استفاده از کلیپ های مونتاژ آسان و اختصاصی ما مونتاژ می شود.

فقط با دو فیلم مونتاژ طول می شود تا کابینت هایمان را جمع کنیم ، بعد از مونتاژ پنهان شود. قطعات کابینت بیشتر شبیه یک پازل اره منبت کاری اره مویی هستند و مونتاژ را به صورت فوری تبدیل می کنند.

3- قاب های کابینت ماندگار و با دوام

فریم های کابینت با دوام و ماندگاری ، پایداری را فراهم می آورد. قاب های در هنگام حمل و نقل و نصب ، جعبه کابینت را به شکل مربع نگه می دارند. نصب کننده های کابینت حرفه ای معمولاً برای نصب کابینت های بدون فریم بیشتر هزینه بیشتری را دریافت می کنند ، زیرا زمان بیشتری دارد. دلیل این است که کابینت فریم کار بدون نیاز به نصب بسیار دقیق دارد. کابینت های فریم فقط شکاف 1/6 سانتی بین درب کابینت ها دارند ، بنابراین ناحیه نصب باید کاملاً مسطح باشد. این امر به ویژه در فضاهایی که کف و دیوارها ممکن است ناهموار باشد مهم است.

قاب سخت چوبی

کابینت های چوبی دارای قابهای نقاشی شده با چوب محکم است. چوب سخت جامد از لحاظ رنگ ، بافت و الگوهای دانه ای بی نظیر است. این شامل رگه ها و گره های طبیعی است. این تغییرات طبیعی به جذابیت و زیبایی متمایز چوب جنگلی می افزاید. چوب سخت دارای دوام ، انعطاف پذیر و قابلیت ترمیم است.

بدون فریم

کابینت های بدون فریم ، که به سبک اروپایی نیز مشهور است ، هیچ قاب در جلوی جعبه کابینت ندارد. کابینت های بدون قاب کاملاً روکش هستند و تقریباً درکشوها و درهای کابینت نشان می دهد. پنل های جانبی ضخیم تر از کابینت قاب هستند تا اجازه دهند تا سرسره ها و لولا ها مستقیماً در قسمت های کابینت سوار شوند.


4- جعبه کابینت با کیفیت

ساخت وادار دستگیر و یکپارچه ، در گوشه ها جعبه کابینت را با کیفیت می کند. این باعث افزایش پایداری در هنگام حمل و نقل و نصب می شود و استحکام طولانی مدت کابینت را فراهم می کند. مگر در مواردی که در قسمت کابینت یکپارچه شده باشد ، وادارهای عمودی هیچ استحکام و یکپارچگی ساختاری را به کابینت اضافه نمی کنند. این قطعه های ایجاد شده و یکپارچه نیز باعث می شوند کابینت های پایه هنگام نصب به راحتی جای خود را قرار بگیرند.

10 ویژگی کابینت آشپزخانه با کیفیت

وادار چوب چند لایه

کابینت های چوبی دارای وادارهای کاملاً یکپارچه است. وادارهای موازی برای ایجاد جعبه محکم ضروری هستند. وادار باعث افزایش ثبات در حمل و نقل و نصب می شوند و استحکام کابینت طولانی مدت را فراهم می کنند. وادار موازی یکپارچه ، نصب کابینت های پایه را سریعتر و آسان تر می کند. کابینت های دیواری به این پشتیبانی احتیاج ندارند زیرا در بالا و پایین چوب  دارند.

وادار تخته مبلمان

وادار تخته مبلمان دستگیر شده و یکپارچه از طریق اتصال دادن و ، میخ و چسب که به هر چهار طرف یک کابینت پایه وصل می شوند با جعبه یکپارچه می شوند. این سبک ساخت و ساز یکپارچه ، استحکام و ثبات بسیار خوبی را ایجاد می کند ، به خصوص هنگام جابجایی و نصب کابینت.

دستگیره پلاستیکی گوشه پلاستیکی

برخی از مارک های کابینت از گوشه های مثلثی پلاستیکی به عنوان گزینه جایگزین وادار استفاده می کنند. دستگیره ها معمولاً در هر گوشه کابینت پیچ و یا چسبیده یا میخ می شوند. این به منظور نگه داشتن مربع کابینت در هنگام حمل و نقل است. با این حال ، دستگیره های پلاستیکی همان پایداری و استحکام مهاربندهای اسیر شده و یکپارچه را ندارند.


5- تمیز کردن فضای داخلی

سطوح داخلی کابینت آشپزخانه باید غیر متخلخل و تمیز کردن آن آسان باشد. فضای داخلی کابینت نیز باید به اندازه کافی سخت باشد تا عمر کابینت ها بدون رنگ آمیزی ، حباب یا نشان دادن سایش ادامه یابد.

ملامین و لمینت دو ماده متفاوت و در عین حال مشابه هستند. آنها به دلیل مقاومت بسیار بالا در برابر رطوبت ، سطح مناسبی برای فضای داخلی کابینت هستند. بیشتر فضای داخلی کابینت ملامین و ورقه با یک دانه چوب نور روشن چاپ می شوند.

داخلی ملامین

ملامین با دوام و در برابر آتش ، آب و لکه ها مقاوم است.

با راه حل های قوی خانگی می توان با خیال راحت آن را تمیز کرد. به عنوان یک قفسه یا روکش کابینت ، به راحتی تمیز می شود.کابینت کار از ملامین خنثی ، سبک و چوبی استفاده می کند که فضای داخلی کابینت را روشن تر می کند.

داخلی روکش چوب

چوب به طور طبیعی متخلخل و خشن است. داخلی و یا سطح قفسه ای از روکش چوب ، رطوبت و لکه ها را جذب می کند. همچنین خاک را در دانه چوب به دام می اندازد. پایان راه حل های تمیز کننده قوی را تحمل نمی کند. روکش چوب در اثر رطوبت باقیمانده آسیب خواهد دید. این آسیب ممکن است از ماشین های ظرفشویی ، رطوبت بیش از حد ، دودهای روغنی پخت و پز و همچنین ذرات خاک و مواد غذایی باشد.


6- صفحه پشتی با دوام و تمام قد

برای استحکام و سهولت در نصب ، کابینت های آشپزخانه با کیفیت از صفحه پشتی با دوام و تمام قد برخوردار هستند. پنل پشتی کامل به کابینت اجازه می دهد تا در هر نقطه از پشت کابینت به طور مستقیم به وسیله پیچ رولپلاک به دیوار وصل شود. در صورت نیاز به نصب کابینت ، مجرای لوله کشی یا برقی بریده می شود ، اصلاح در قسمت پشتی ساده تر خواهد بود.

10 ویژگی کابینت آشپزخانه با کیفیت

صفحه پشت تخته سه لایه

صفحه پشتی یک کابینت چوبی یک پانل تخته سه لایه است. قسمت پشتی با چسب داغ ، میخ ها و اتصال و پرس ایمن شده است. گسترش صفحه پشتی از بالای کابینت به پایین شکاف ها یا فاصله ها را از بین می برد و استحکام بیشتری می بخشد.

کابینت جایگزین

پانل های فلزی ، ریل ، ریل های آویز و قاب های تصویر همه پشتی کابینت های متناوب هستند. دیدن آویزهای 1/2 اینچی یا 3/4 اینچی در بالا و پایین کابینت یک امر معمول است. سپس تولید کنندگان صفحه پشتی را به طور کامل حذف می کنند یا یک صفحه نمایش نازک از جنس سه لایه را ترکیب می کنند. در صورت نیاز به قطع فیتینگ جهت جابجایی سیم کشی یا لوله کشی ، تقویت اضافی لازم خواهد بود.


7- ساخت جعبه کشو 

کابینت کار خوب می داند که کف کشو باید از وزن محتویات کشو پشتیبانی کند. به همین دلیل ما تصمیم داریم از قسمت های چوب با کف کاملاً مستحکم شده استفاده کنیم. جعبه های کشو چوب سخت با اتصالات استاندارد برای کابینت استفاده شده است. این امر به دلیل استحکام ، دوام و زیبایی طولانی در مفصل و اتصالات است.

جعبه کشو با چوب سخت

جعبه های کشو کیفیت بالا از چوب با اتصالات عالی ساخته شده است. چوب ها دندان هایی دارند که به حالت زبانه به هم می پیوندند تا به دو قطعه چوب بپیوندند. یک جعبه کشو با چوب با کیفیت بالا دارای ضخامت های 2سانتیمتر یا ضخیم تر خواهد بود. طرفین در اتصالات ماسوره قرار می گیرند ، جایی که استحکام مفصل از خود چوب حاصل می شود. یک پایه کشو تخته سه لایه قوی در جای خود چسبیده و میخ شده است. هر قسمت کف کشو به طور کامل از هر چهار طرف در شیار گرفته شده است.

جعبه کشو تخته خرده چوب منگنه

طیف گسترده ای از مواد و روش های ساخت و ساز برای کشو های کابینت استفاده می شود. روش های ساخت بسیار متفاوت است و می تواند شامل تخته چوب ، تخته سه لایه ، عناصر فلزی یا پلاستیک می باشد. کابینت های با کیفیت پایین تر جعبه های کشو تخته  چوب را دارند.


8- لولا ارام بند درها

تمام کابینت های کیفیت بالا دارای لولا های ارام بند هستند که دارای گواهینامه استاندارد هستند. این بدان معناست که آنها برای تحمل ۲۵ کیلوگرم وزن آزمایش شده و از طریق 25000 چرخه باز و بسته عمل می کنند. این لولا ها یک ضمانت با طول عمر محدود در تمام لولا درب را فراهم می کند.

لولا های ارام بند

کابینت های کیفیت بالا دارای لولا های ارام بند Blum® هستند. آنها از 6 نیکل قابل تنظیم ، پنهان ، فولاد اندود شده با نیکل و دارای دهانه 107 درجه هستند. آنها ضمانت عمر محدودی دارند.

لولا های دیگر

هزاران لولا در دسترس تولید کنندگان کابینت قرار دارد. از سازندگان کابینت که از لولا های ارزان استفاده می کنند ، محتاط باشید. بسیاری از لولا ها فقط قابلیت تنظیم چهار طرفه را دارند ولی ضمانت محصول ندارند.


9- ریل کشو ارام بند

صدور گواهینامه استاندارد به شما اطمینان می دهد که این مدل از ریل ها برای کیفیت آزمایش شده اند. هر بار باز و بسته شدن کشو می تواند ۲ کیلوگرم در سانتیمتر مربع از فضای کشو را تحمل کند. همچنین با 25000 چرخه باز و بسته می توان آنها را اداره کرد. کیفیت بالای این محصولات ضمانت ماندگاری محدودی را برای ریل های کشو فراهم می کند.

ریل های ارام بند فولادی با دسترسی کامل 

کابینت های با کیفیت بالا از ریل های کم فشار فولاد کاملاً نرم و نزدیک ، به برند Blum® دسترسی کامل دارند. ریل های ارام بند در زیر جعبه کشو پنهان می شود که حداکثر ۳۵ کیلو گرم را پشتیبانی می کند. در این ریل ها از سیستم بلبرینگ استفاده می کند که هنگام باز و بسته کردن کشو شما تقریبا بی صدا حرکت می کند.

راهنماهای روکش دار اپوکسی جانبی

مارک های دیگر از انواع مختلفی از ریل های کشو استفاده می کنند ، از جمله فلز پوشیده از ابکاری با غلتک های نایلونی. این مدل از ریل ها طوری سوار شدن که به ندرت دسترسی کاملی از جعبه کشو را ارائه می دهند. دسترسی جزئی به این معنی است که حدود 25 درصد از کشوها درون کابینت باقی می مانند. این کار دستیابی به پشت کشو را دشوار می کند. ریل های دیگر هرگز نرم و ارام بند نیستند.


10- پاخور

منطقه پاخور فضایی است که کابینت با کف زمین فاصله دارد. در هنگام ایستادن بر روی پایه ها فضای ان را فراهم می کند. یک انگشت پا را باید به طور کامل محصور کرده و با اتصالات ، چسب و چوب فاصله ایجاد کنید. برای استحکام بیشتر باید در قسمتهای پشت ، صفحه پشتی و قسمتهای دیگر کابینت ادغام شود. پس از نصب ، با استفاده از یک تخته چوب پاخور به پایان می رسد و ظاهر کار را کامل می کند.

کابینت هایی که از پایه های پلاستیکی پشتیبانی می شوند به اندازه کابینت های کامل جعبه ای قوی یا پایدار نیستند. برای جلوگیری از گرفتگی خاک و وسایل کوچک در زیر کابینت ، یک پانل اضافی نیز لازم است.

10 ویژگی کابینت آشپزخانه با کیفیت

چوب چند لایه

یک کابینت آشپزخانه با کیفیت و صفحه پشتی تخته سه لا و تمام طول و قسمتهای کابینت از چوب ، یک صفحه طبیعی را تشکیل می دهد. کابینت های با کیفیت بالا از اتصالات کاملاً درجه یک برند ، چسب داغ و موارد دیگر برای ایجاد قویترین پایه برای میزهای سنگین استفاده می کنند. یک کابینت عالی که پس از ساخت و ساز اعمال می شود ، ظاهری تمام شده و زیبا دارد.

پاخور را باز کنید

برخی از کابینت های استاندارد دارای چهار پایه قابل تنظیم پلاستیکی برای پشتیبانی هستند. برخی از مارکها ممکن است از استیل ضد زنگ را برای پاخور را ارائه دهند. فضای باز در زیر کابینت به یک پوشش خوب نیاز دارد ، که برای محصور کردن ناحیه زیر کابینت استفاده می شود. در کابینت هایی با جلو باز نیاز به یک پاخور چوبی اضافه شده است.

10 ویژگی کابینت آشپزخانه با کیفیت

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

منو اصلی