روش های ارسال

روش های ارسال سفارشات در فروشگاه پادوکو به شرح زیر است:

ارسال فوری

ارسال با تیپاکس

ارسال با پست

ارسال رایگان (1+ میلیون)

در ادامه به معرفی این روش ها میپردازیم.

ارسال فوری

یکی از روش های ارسال سفارش برای مشتریان ارسال فوری است ، که امکان استفاده از آن در روز های کاری از ساعت 9 الی 12 می باشد و حداکثر در 2 الی 3 ساعت پس از ثبت سفارش به دست مشتری میرسد. ارسال فوری فعلا فقط در شهر تهران انجام می شود و مشتریان عزیز باید قبل از ثبت سفارش خود و پرداخت وجه برای استفاده از آن با شماره 910024654 تماس گرفته و هماهنگ کنند. لازم به ذکر است که هزینه ارسال فوری نسبت به سایر روش ها بیشتر بوده و در صورت خرید بالای 1 میلیون تومان هم رایگان نخواهد بود.

ارسال با تیپاکس

محبوب ترین روش ارسال سفارشات برای مشتریان ارسال با تیپاکس است. تیپاکس یکی از بزرگترین شرکت های حمل و نقل بار در سراسر کشور است که قیمت مناسب ، ارائه ی خدمات متنوع و سرعت بالای ارسال از مزایای آن محصوب میشود. ارسال با تیپاکس به صورت پیشفرض در سفارشات اعمال میشود و مشتریانی که میخواهند از پرداخت درب منزل استفاده کنند باید از این گزینه استفاده کنند.

ارسال با پست

ارسال با پست معمولا جایگزینی برای آن دسته از مشتریانی است که در شهر محل سکونت آنها شعبه تیپاکس وجود ندارد و لازم به ذکر است که سرعت ارسال سفارشات با پست به مراتب کم تر از ارسال با تیپاکس میباشد و ما این روش را به عنوان پیشنهاد آخر به مشتریان معرفی میکنیم.

ارسال رایگان (1+ میلیون)

ارسال رایگان هم در واقع همان ارسال با تیپاکس است ، با این تفاوت که هزینه ارسال به عهده ما خواهد بود و شرایط استفاده از آن هم رسیدن مجموع مبلغ خرید به 1 میلیون تومان و بالاتر میباشد(به شرطی که وزن کالا زیر 15 کیلوگرم باشد) و سیستم به صورت خودکار آن را اعمال میکند.

نکته مهم: (در هر یک از روش های زیر اگر در محل تحویل سفارش حضور نداشته و یا از دریافت کالا امتناع نمایید ، مبلغ کرایه رفت و برگشت + 15% از کل مبلغ به عنوان غرامت کسر شده و مابقی به مشتری عودت میگردد.)

سبد خرید شما
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.

منو اصلی